Плата розводки живлення Matek SVPDB-12S з BEC 9-55V to 5/6/8V для сервоприводів
В наявності:
Ви можете купити цей товар з доставкою по Україні
Опис
Плата розводки живлення Matek SVPDB-12S призначена для сервоприводів та працює в діапазоні вхідної напруги 9V-55V. Оснащена потужним BEC Vx для стабільного живлення сервоприводів, який дає можливість перемикання між напругою 5V, 6V та 8V залежно від потреб та використовує 5V за умовчанням. Забезпечує типову ефективність від 88% до 96% та підтримує безперервний струм до 12A та піковий струм до 20A. Гарантує надійну роботу в будь-яких умовах завдяки багаторівневому захисту, включаючи захист від перегріву, захист від перевантаження струмом та функцію самооновлення. Компактна конструкція розміром 50*27*8мм та вагою 18г дозволяє легко встановлювати цю плату та застосовувати її у сценаріях, що потребують економії місця.
Особливості
Характеристики
Комплектація
Фото
Плата розводки живлення Matek SVPDB-12S з BEC 9-55V to 5 6 8V для сервоприводівПлата розводки живлення Matek SVPDB-12S з BEC 9-55V to 5 6 8V для сервоприводів dimensions розмірПлата розводки живлення Matek SVPDB-12S з BEC 9-55V to 5 6 8V для сервоприводів wiring diagram схема підключенняПлата розводки живлення Matek SVPDB-12S з BEC 9-55V to 5 6 8V для сервоприводів wiring diagram схема підключення