Кошик (063) 02 16 220
support@flymod.net
Підтримка у Telegram telegram bot


FPV чемпіонат UADR Challenge 2019 Stage 2 у м. Запоріжжя
FPV чемпіонат UADR Challenge 2019 Stage 2 у м. Запоріжжя
31 Май 2019, 20:44

Другий етап Чемпіонату України з Дрон-рейсингу UADR Challenge 2019 було організовано в м. Запоріжжі на території Спортивного комплексу "Мотор Січ", в рамках місцевого авіафестивалю...

Крутий скіл від Skitzo у фрірайд FPV польотах на футбольному полі
Крутий скіл від Skitzo у фрірайд FPV польотах на футбольному полі
20 Ноя 2015, 23:33

FPV пілот Skitzo дивує видовищним фріістайлом на футбольному полі на міні квадрі QAV 210

"Ukraine is my Home" FPV пілот показав туристичну красу України
20 Сен 2019, 17:59

Український FPV пілот Назарій Дорошкевич опублікував на своєму YouTube каналі відео візитку "Мій дім - Україна". Ролик за один день став вірусним і набрав десятки тисяч переглядів. Відео показує Україну з висоти пташиного польоту, найкрасивіші...

Особливості підключення радіоапаратури Radiolink AT9 до USB симулятора

23 Дек 2015, 18:32
Особливості підключення радіоапаратури Radiolink AT9 до USB симулятора

У цій статті описано деяку особливість під'єднання апаратури радіокерування Radiolink AT-9 до простого USB симулятора.

Ми розглядатимемо один із найдоступніших і найпопулярніших PPM->USB конвертерів, як показано на зображенні нижче:

usb симулятор для радиоаппаратуры

Цей симулятор підходить для більшості сучасних апаратур, для його роботи потрібно, щоб радіопульт віддавав PPM-сигнал, наприклад через тренерський роз'єм, як це реалізовано в Radiolink. Зазвичай пристрій не потребує драйверів і визначається новими операційними системами на комп'ютері автоматично.

Перед початком налаштування необхідно оновити вашу апаратуру до останньої прошивки 1.2.6 OSD, оскільки в старих версіях мікси каналів працюють некоректно.

Для під'єднання до Radiolink AT9 необхідно використовувати наступний перехідник:

кабель для симулятора RadioLink at9

Після під'єднання апаратури до ПК, через симулятор у панелі керування комп'ютера в розділі"Пристрої та Принтери"(Devices and Printers) має з'явитися новий пристрій PPM у вигляді ігрового джойстика. Вибравши цей пристрій і натиснувши на налаштування, можна подивитися, які саме канали віддає симулятор нашому комп'ютеру. І ось тут з'являється перша заковика під час роботи з цими симулятором і RadioLink: апаратура передає всі канали через цей PPM-конвертер, окрім першого і другого, які якраз відповідають за стіки ролу і пітчу, а отже, це не дасть нам використовувати його в польотах на ігровому симуляторі. Але є простий спосіб вирішити цю проблему - це налаштувати мікшування каналів і призначити на 5 і 6 канал дублюючі значення, симетричні з 1 і 2 каналами.

Налаштовувати апаратуру краще на новоствореній моделі, вона буде використовуватися тільки під симулятор і не буде збивати налаштування вашої основної моделі. Тип моделі можна вибрати Aircraft. У розділі налаштувань(PARAMETER) також можна вимкнути на час роботи з симулятором передавальний радіомодуль, це дасть змогу економити заряд акумулятора, вимикається це в пункті меню RF Module.

Тепер необхідно перейти в пункт меню AUX каналів(AUX-CH) і відключити перемикачі з каналів 5 і 6, виставивши значення NUL.

AUX CH каналы радиолинк ат9

Далі переходимо в додаткове меню ADVANCE MENU і вибираємо мікшування каналів(PROG. MIX).

выбираем микширование каналов PROG. MIX

Тут нам потрібно буде створити два мікшери, як показано на фотографії. Ці налаштування актуальні для апаратури з режимом стіків Mode 2, де газ ліворуч, а управління нахилами праворуч. У меню(PARAMETER) відповідно має бути встановлено в пункті STK-MODE значення 2. Якщо у вас інший тип пульта, то потрібно підбирати мікшування під себе.

fpb free rider radiolink at9 mix микшреры

Перший для мікшування каналу Roll і другий для Pitch.

Виставляємо значення такі як на фото:

Усе, тепер канали 5 і 6 мають працювати синхронно з першим і другим, перевірити це можна перейшовши в пункт меню SERVO, де можна переглянути стан каналів. Після цього ви можете використовувати Radiolink AT9 у симуляторах польоту, налаштувавши розподіл каналів уже безпосередньо в самій програмі-симуляторі.

Можливо, вам ще може знадобитися виставити реверс каналів, робиться це в пункті меню REVERSE або ж виставити центральні значення в пункті меню SUB. TRIMS.

Наприклад, для симулятора FPV Freerider підійдуть такі значення сабтримів.

fpb free rider radiolink at9 sub trims

Якщо все ж таки після цього буде хилити модель у польоті в сторони, потрібно підкоригувати значення або скористатися механічними тримерами.


Коментарі

    Повідомлень поки що немає. Залиште своє повідомлення першим.


Для того, щоб залишати повідомлення, потрібно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
Реєстрація