Кошик (063) 02 16 220
support@flymod.net
Підтримка у Telegram telegram bot


Фінал FPV перегонів у м. Кропивницький UADR Challenge 2017 Stage 5: Airport Riots
Фінал FPV перегонів у м. Кропивницький UADR Challenge 2017 Stage 5: Airport Riots
10 Окт 2017, 16:27

Кіровоградська Льотна Академія НАУ не полишала надії щодо проведення у себе чемпіонату з дрон рейсингу. Внаслідок чого, Академія спільно з UADR зважилися на проведення 5-го фінального етапу UADR Challenge 2017, вже безпосередньо на території...

Caddx Tarsier - перша FPV камера із записом відео 4K
Caddx Tarsier - перша FPV камера із записом відео 4K
13 Мар 2019, 14:39

Ходять чутки про те, що компанія Caddx розробляє нову спліт FPV-камеру під назвою Tarsier (довгоп'ят), яка стане першою FPV-камерою у світі, здатною знімати відео з роздільною здатністю 4K...

FPV перегони в м. Київ UADR Challenge 2017 Stage 3 Re:Race
FPV перегони в м. Київ UADR Challenge 2017 Stage 3 Re:Race
22 Сен 2017, 10:32

Як відомо, 3-й етап UADR Challenge у м. Мала Виска не відбувся 1 липня через шквальний вітер, тож перегони було перенесено на кінець вересня. Перезавантаження 3-го етапу під назвою UADR CHALLENGE 2017 STAGE 3 Re:Race відбулося 16-17 вересня у м. Київ.

Дрони рятують зникаючі види тварин

1 Апр 2019, 13:49
Дрони рятують зникаючі види тварин

Какапо або совиний папуга - це найбільший і єдиний у світі нелітаючий папуга, що трапляється тільки в Новій Зеландії та сусідніх з нею островах. До появи колонізаторів був широко поширений по всій Новій Зеландії, але до кінця 19 століття практично повністю зник і навіть деякий час вважався вимерлим видом.

У 20 столітті більшість спроб зберегти популяцію Какапо виявлялися марними. Завезені людиною ссавці-хижаки, такі як опосуми, щури, домашні кішки - не залишали шансів на виживання пташенят. Крім хижаків, однією з перепон стала мала відтворюваність популяції, оскільки Какапо розмножуються раз на 3-5 років, коли новозеландське дерево Риму (дакрідіум кипарисовий) дає великий урожай плодів для прогодівлі пташенят.

До 1999 року у світі зберігалося близько 60 птахів, перевезених на кілька вільних від хижаків островів. За 20 років програми відновлення їхня кількість збільшилася всього до 147 дорослих птахів. Кожен птах має своє унікальне ім'я і відстежується за допомогою GPS трекерів.

2019 рік став найбільш плідним роком у збереженні совиного папуги. Наразі (кінець березня) вже народилося 72 пташенята і сезон розмноження ще не закінчено. Одним із чинників грандіозного успіху цього сезону стало використання дронів для штучного осіменіння. Острови проживання какапо практично повністю складаються з гірських лісів і в природних умовах для спарювання самці какапо необхідно подолати понад 2 км гірської місцевості. Завдяки використанню дронів, волонтери можуть швидко транспортувати біологічний матеріал від самця до самки, навіть у важкодоступні куточки островів.

Через малу чисельність і близькоспоріднене розмноження, популяція какапо має низьку генетичну різноманітність, що негативно позначається на здоров'ї та здатності до розмноження. Використання безпілотників допомагає зібрати і передати біологічний матеріал папуг з найбільш рідкісними генами, що сприяє майбутньому виживанню такого унікального виду птахів.


Коментарі

    Повідомлень поки що немає. Залиште своє повідомлення першим.


Для того, щоб залишати повідомлення, потрібно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
Реєстрація