Кошик (063) 02 16 220
support@flymod.net
Підтримка у Telegram telegram bot


Фінал дрон рейсинг чемпіонату UADR Challenge 2019 Stage 5 у м. Одеса
Фінал дрон рейсинг чемпіонату UADR Challenge 2019 Stage 5 у м. Одеса
6 Окт 2019, 15:14

Фінальний етап чемпіонату України з дрон рейсингу UADR Challenge 2019 завершився 27 вересня в місті Одеса. 2 дні змагань знову проходили на стадіоні "Динамо". У змаганні взяли участь 26 пілотів, 8 команд із 7 міст України...

Перегони FPV дронів на чемпіонаті UADR Challenge 2019 Stage 4 у м. Одеса
Перегони FPV дронів на чемпіонаті UADR Challenge 2019 Stage 4 у м. Одеса
2 Авг 2019, 16:14

27 і 28 липня, під гарячим південним сонцем, за сто метрів від моря і кілька кварталів від історичного центру Одеси, на стадіоні "Динамо" пілоти з різних куточків України змагалися...

FAQ з антенних конекторів і роз'ємів для початківців
FAQ з антенних конекторів і роз'ємів для початківців
7 Сен 2018, 13:33

FPV-хобі неможливо уявити без використання антен, що передають сигнал. Згодом з'явилося безліч різних видів приєднання антен до електронних компонентів. Розберемо типи конекторів і обговоримо, яка між ними різниця.

Український фотограф посів 3-тє місце на 5th Annual International Drone Photography Contest

14 Янв 2019, 14:13
Український фотограф посів 3-тє місце на 5th Annual International Drone Photography Contest

Журі п'ятого щорічного конкурсу International Drone Photography Contest, який проводиться популярною соціальною мережею Dronestagram спільно з виданням National Geographic, оголосили список найкращих фотографій зроблених за допомогою дронів за 2018 рік.

Якщо на торішній премії всі конкурсні роботи були поділені на три категорії "Природа, Люди, Місто" (+ спеціальна "Креативність") і в кожній з категорій було обрано по 3 призерів, то у 2018 році, журі не було настільки щедрим і призерами стали всього 3 фотороботи.

Незважаючи на збільшену конкуренцію, робота українського фотографа Євгена Самученка з м. Одеси посіла третє місце серед кількох тисяч фотографій від авторів з усього світу. До трійки переможців, крім України, увійшли знімки з Танзанії та В'єтнаму.

"Мій знімок зроблено кілька місяців тому на пляжі 13-ї станції Великого Фонтану в Одесі. Хоч я і досвідчений тревел-фотограф, але дрон у мене недавно і в той період я тільки почав свої перші польоти. Я майже щодня ходив на море в пошуках цікавих сюжетів з повітря", - розповів Самученко.

Ерік Дюпін, засновник Dronestagram, сказав: "Не дивлячись на різноманітні правила та обмеження, які все більше впливають на безпілотні літальні апарати, творчий потенціал не може бути обмежений, і унікальний погляд на світ, який відкривають нам дрони, продовжує змушувати нас мріяти".

І так, переможцями 5-ї щорічної премії International Drone Photography Contest 2018 стали:

1-е місце

Минулого року автор уже посідав призове місце з роботою Falling from the edge of lines, а 2018 року він здійснив подорож до Танзанії, і привіз звідти переможну фотографію, на якій закарбовано стадо гіпопотамів, що приймають грязьові ванни.

Коментар автора:

"Наприкінці року я планував поїхати в Юту, США, поки в останній момент мій друг не запитав мене, чи не хочу я поїхати в Танзанію і познімати дику природу. Хоч би як захопливо це звучало, я мало не відмовився від цієї можливості. Забігаючи наперед, я нарешті сказав "так" цій поїздці і ми опинилися в якомусь ізольованому районі Танзанії, де натрапили на невелику водойму. Коли ми підійшли ближче, я не міг повірити своїм очам. Я знав, що в той момент мені потрібно було отримати найбільш унікальний ракурс, оскільки така можливість може бути раз у житті."

2-е місце

У травні минулого року фотограф Транг Фам закарбував це зачаровує зображення в'єтнамського рибалки, який кидає велику сітку в море.

Коментар автора:

"Це був такий момент, що запам'ятався, коли я їхав із Хошиміна в Туй Хоа, маленьке місто в центральному В'єтнамі, на відстані 500 км. Я планував сфотографувати село, де розводять лобстерів. Коли я підняв дрон у повітря, я побачив рибальський човен із величезною рибальською сіткою. Я не упустив момент, щоб закарбувати його."

3-е місце

Тіні двох собак і їхніх власників закарбовані в цьому захопливому кадрі, зробленому на березі Чорного моря, на одному з одеських міських пляжів.

Коментар автора:

"Цю фотографію було зроблено вранці на чорноморському пляжі (Одеса, Україна). Я живу поруч із цим місцем і майже щодня гуляю біля моря зі своїм дроном. За день до того, як я зробив цей знімок, я помітив, що в певні ранкові години тіні від людей падають точно перпендикулярно лінії води. Наступного дня я приїхав спеціально в цей час - я літав уздовж прибою і шукав цікаві сюжети. У цей час люди гуляли зі своїми собаками, і я зробив кілька фотографій, а потім вибрав найкращий знімок, де силуети найкраще видно."

Журі так само відзначило низку фотографій, яким не вистачило зовсім трохи, щоб стати переможцями у 2018 році, але ці роботи заслуговують не меншої уваги.

Південноафриканському фотографу Luke Maximo Bell вдалося сфотографувати за допомогою свого безпілотника самку Південного гладкого кита з новонародженим китеням біля узбережжя Кейптауна, Південна Африка.

Одним зі знімків, які отримали похвалу суддів, був зроблений російським фотографом Максимом Тарасовим під час його подорожі Ісландією.

Ще одна робота Trung Pham була відзначена журі. На ній зображені клітки для розведення лобстерів у прибережній провінції Фу Йен, В'єтнам.

Користувач J Galamba зробив приголомшливий аерофотознімок річки, що зустрічає океан у Східному Тиморі.

Коментар автора:

"На початку сезону дощів гірські річки знову оживають, приносячи в океан бруд і сміття. Потім вода чітко розділяється на дві частини: коричневу каламутну річкову воду і темно-синю океанську воду. Це приваблює до берега зграї риб. А там, де риба, там рибалки"

Приголомшливий дах незвичайної будівлі в Сінгапурі. Знімок зробив користувач Macbook Boy.

Білий ведмідь застряг на маленькому шматочку морського льоду на приголомшливому знімку, зробленому фотографом Florian Ledoux у Гренландії.

Автор цього фото минулого року також отримав призове місце в категорії природа зі знімком Ice formation

Коментар автора:

"Вони є одними з перших біженців зміни клімату. Білі ведмеді залежать від морського льоду не тільки як платформи для полювання, а й як місця, де вони можуть відпочивати між полюванням і місця, де вони можуть розмножуватися"


Коментарі

    Повідомлень поки що немає. Залиште своє повідомлення першим.


Для того, щоб залишати повідомлення, потрібно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
Реєстрація