Кошик (063) 02 16 220
support@flymod.net
Підтримка у Telegram telegram bot

Lite модуль передавача TBS Crossfire Nano TX Lite модуль передавача TBS Crossfire Nano TX

Вартість:3 158 грнЦіна в USD:74.99

Опис

Передавальний Lite модуль TBS Crossfire Nano TX розроблено для встановлення в радіоапаратуру FrSky Taranis X-Lite і X9D Lite з інтерфейсом "Lite". Продуктивність і функціональність не відрізняються від великого модуля TBS Crossfire Micro TX.

TBS Crossfire Nano TX заснований на новітній радіочастотній технології, здатній до самовідновлення двостороннього зв'язку, що має чутливість -130dB, а також повне рознесення на стороні RF. Модуль працює з мініатюрними приймачами TBS Crossfire Nano RX для FPV квадрокоптерів.

Модуль має великий радіус дії, низьку затримку, телеметрію, стійкість до перешкод і простоту використання. Crossfire Nano TX ідеальний модуль для FPV пілотів, які хочуть здійснювати наддалекі польоти на відстань понад 15-20 км, літати за перепонами і в будівлях або просто досліджувати місцевість без страху втрати сигналу.

Crossfire Nano TX має вбудовану телеметрію. Двосторонній зв'язок додає більше функціоналу в управління системою, як-от оновлення прошивки, налаштування каналу відеопередавача або налаштування параметрів керування польотом, як-от ПІД коефіцієнти. Crossfire Nano TX не підтримує потокове передавання MAVLink. Смуга пропускання, що адаптується, керує швидкістю передавання або оптимізує її для досягнення максимального діапазону. Фірмовий протокол CRSF між приймачем і передавачем Crossfire забезпечує дуже маленьку затримку з неймовірною пропускною спроможністю (у 3 рази швидше, у 6 разів більше даних, ніж будь-який порівнянний протокол). Завдяки таким характеристикам і функціоналу TBS Crossfire є хорошим вибором для тих, хто літає на Betaflight, Raceflight, KiSS, ArduPilot, Pixhawk.

Особливості

Характеристики

Комплектація

Файли

Корисні посилання

Фото

jr модуль передатчика tbs crossfire nano tx team black sheep передавачjr модуль передатчика tbs crossfire nano tx team black sheep передавачjr модуль передатчика tbs crossfire nano tx team black sheep передавачjr модуль передатчика tbs crossfire nano tx team black sheep передавач

Огляди та обговорення

  • balist7 Июн 2021, 13:17
    Здравствуйте. С аппаратурой Jumper T16 как то можно использовать?
  • FLYMOD ✔7 Июн 2021, 14:11
    balist, через переходник можно, у нас таких нет к сожалению
  • jekoss9 Мар 2023, 13:49
    Вітаю. Чи є вірогідність, що модуль зʼявиться протягом місяця?

Для того, щоб залишати повідомлення, потрібно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
Реєстрація