Кошик (063) 02 16 220
support@flymod.net
Підтримка у Telegram telegram bot

Приймач Jumper R1F 2.4G на 16 каналів FCC

Вартість:906 грнЦіна в USD:21.50

Опис

Jumper R1F - це приймач, сумісний з повним діапазоном D16 FrSky (ACCST), з виходом F-Port, який спрощує підключення приймача до польотного контролера. F.Port об'єднує телеметрію SBUS, RSSI і Smart Port в одному дроті. Це не тільки спрощує складання, а й зберігає UART на контролері польоту. F.Port - це неінвертований протокол, тому інверсія не потрібна - сумісний з великою кількістю контролерів польоту. RSSI працює автоматично і пропонує повну двосторонню телеметрію.

На приймачі розташовано майданчик під пайку дротів безпосередньо, що робить приймач компактним і навіть придатним для встановлення на міні-квадрокоптерах. Антени можна легко замінити, оскільки на приймачі використовуються роз'єми IPEX/UFL, що замикаються.

Примітка: приймач підтримує міжнародну прошивку FrSky D16 FCC (не EU LBT). FrSky Taranis працює з цим приймачем тільки за умови версії прошивки модуля ACCST нижче 2.0.

Характеристики

Сумісність і налаштування

Будь-який контролер F3, F4 або F7 із запасним UART повинен мати можливість запуску FPort. Оновіть свій FC до останньої версії прошивки Betaflight. На вкладці "Порти" (Ports) увімкніть "Послідовний прийом" (Serial RX) для обраного UART. На вкладці "Конфігурація" (Configuration) виберіть "FPort" у протоколі приймача. Нарешті, у меню "Інші функції" (Other Features) увімкніть телеметрію. Для користувачів OpenTx, щоб переглянути інформацію телеметрії на вашій радіоапаратурі, перейдіть на сторінку телеметрії, виберіть "Видалити всі датчики" (Delete all Sensors), а потім "Виявити новий датчик" (Discover new Sensor) - після цього має з'явитися інформація RSSI.

Прив'язка (бінд)

 1. Натисніть і утримуйте кнопку прив'язки приймача, увімкніть живлення, приймач перейде в режим прив'язки. Червоний і зелений світлодіоди горять постійно.
 2. Увімкніть пульт і почніть процедуру прив'язки відповідно до моделі радіо апаратури. Після успішного зв'язування червоний індикатор горить, а зелений гасне.
 3. Коли приймач втрачає сигнал, зелений індикатор повільно блимає, а червоний індикатор не горить

Фото

jumper rf1 reveiver Приёмник 2 4g на 16 каналов fcc d16 приймачjumper rf1 reveiver Приёмник 2 4g на 16 каналов fcc d16 приймач

Огляди та обговорення

 • rijik20 Дек 2021, 08:33
  Доброго підкажіть будь ласка як можна їх подружити.Matek F411-WSE
 • rijik20 Дек 2021, 18:57
  Можливо є якісь варіанти?
 • flewerty21 Дек 2021, 00:52
  rijik, Как обычно через F.Port соединение приемника подключенный на SmartPort на вашем полетном контроллере.
  Подробнее у оскара в блоге https://oscarliang.com/setup-frsky-fport/

Для того, щоб залишати повідомлення, потрібно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
Реєстрація