Кошик (063) 02 16 220
support@flymod.net
Підтримка у Telegram telegram bot

Рюкзак багатофункціональний Torvol Quad PITSTOP Backpack Pro XBLADES Racing Team Edition

Вартість:9 052 грнЦіна в USD:214.99
Виберіть опцію!

Опис

Torvol Quad PITSTOP Backpack Pro XBLADES Racing Team Edition - це офіційний рюкзак для FPV дронів, який пілоти перегонової команди XBlades використовують у своїх подорожах і FPV перегонах.

Рюкзак Torvol Quad PITSTOP Backpack Pro XBlades Edition легко вміщує 4 перегонових квадрокоптера і все ваше спорядження для FPV, як-от: відеоокуляри, передавач, LiPo акумулятори, інструменти та багато іншого. Рюкзак має функцію PITSTOP Torvol, яка дає змогу трансформувати його в робочий простір для ремонту та налаштування квадрокоптера в польових умовах, а вбудований килимок CLEANSEAT, що розкладається, дасть змогу вам самим зручно розташуватися на будь-якій поверхні, не побоюючись за чистоту одягу.

Усередині і зовні рюкзака розташовано кілька кишень-органайзерів, в яких достатньо місця для невеликого FPV спорядження та особистих речей, а більші предмети, як-от штатив або складаний стілець, можна прив'язати зовні.

Спеціальна кишеня для ноутбука на задній панелі вміщує 15-дюймовий ноутбук і зарядний пристрій. Вбудований дощовик, товста спинна набивка, а також стегновий і грудний ремінь забезпечують комфорт і зручність під час поїздок і походів.

Ніколи не чули про гоночну команду XBlades?

XBlades Racing Team - провідна у світі команда з перегонів на FPV дронах. Команда складається з найкращих FPV пілотів світу (наприклад, MinChan Kim). Ба більше, популярність XBLADES продовжує зростати через їхні самостійно організовані заходи і те, як вони продовжують фокусуватися на поширенні знань і технологічних інновацій, щоб зробити цей вид спорту більш відомим для всіх. XBlades загалом дуже тісно співпрацює зі спільнотою пілотів і виробниками комплектуючих для квадрокоптерів.

Примітка: сумка для LiPo акумуляторів не входить до комплекту.

Особливості

Характеристики

Що поміститься в рюкзак:

torvol quad pitstop backpack pro рюкзак кейс квадрокоптер хранение переноска ткань storage transport hidden

Відео презентація рюкзака

Фото

Рюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торволРюкзак многофункциональный torvol quad pitstop backpack pro xblades edition ранец экипировка для fpv дронов квадрокоптера Ек п рування сумка торвол

Огляди та обговорення

    Повідомлень поки що немає. Залиште своє повідомлення першим.


Для того, щоб залишати повідомлення, потрібно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
Реєстрація