Кошик (063) 02 16 220
support@flymod.net
Підтримка у Telegram telegram bot

Патч антена Menace Viper 5.8G

Вартість:632 грнЦіна в USD:14.99
Виберіть опцію!

Опис

Menace Viper - це невелика лінійна приймальна патч-антена, спеціально розроблена для роботи з передавальними лінійними антенами, які часто встановлюють на квадрокоптери класу Tiny Whoop, ToothPick і Micro. Menace Viper може ще більше розширити діапазон і забезпечити чіткіший сигнал у найскладніших умовах.

Якщо ви використовуєте лінійну антену на своєму мікрокоптері, а для прийому використовуєте кругову антену, то ви зіткнетеся з втратою 3dB через змішані сигнали поляризації. Виходячи з цього ефективність відеопередавача з потужністю 25mW буде знижена мало не на половину. Для збільшення дальності та ефективності використовуйте антену Menace Viper на ваших FPV окулярах або шоломі.

Ґрунтуючись на успіху старої моделі лінійної антени Bandicoot, Menace RC спроєктували антену Viper з набагато вищою чутливістю і в меншому форм-факторі.

Особливості

Характеристики

Фото

Патч антенна menace viper 5 8g linear receiving patchПатч антенна menace viper 5 8g linear receiving patchПатч антенна menace viper 5 8g linear receiving patchПатч антенна menace viper 5 8g linear receiving patch

Огляди та обговорення

    Повідомлень поки що немає. Залиште своє повідомлення першим.


Для того, щоб залишати повідомлення, потрібно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
Реєстрація