Корзина (063) 02 16 220
support@flymod.net
Поддержка в Telegram telegram bot

Відео передавач GEPRC RAD VTX 5.8G 2.5W

Ціна:55.00Ціна в UAH:2227грн
Виберіть опцію!
У наявності:

Ви можете придбати цей товар з доставкою по Україні


Немає у наявності

Сообщить когда появится

Опис

Відео передавач GEPRC RAD VTX 5.8G з максимальною потужністю 2500 мВт продукт у світі FPV-технологій, що вартий уваги.
Серед його можливостей: регульована потужність - шість рівнів, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-яких умов польоту, з максимальною потужністю стабільного сигналу до 2,5 Вт.
Цей передавач підтримує протокол IRC Tramp і має інтуїтивно зрозуміле екранне меню, яке дозволяє швидко налаштувати параметри пристрою без зайвих зусиль. Вбудований мікрофон дозволяє передавати звук з дрону в реальному часі, забезпечуючи ще більшу іммерсію під час польоту.
Корпус виготовлений з міцного металу та має багатошарову конструкцію, що забезпечує надзвичайну міцність та ефективне відведення тепла.

Rad 5.8G 2.5W VTX має широкий діапазон вхідної напруги від 7 до 36 В, що робить його сумісним з різними типами живленнями. Крім того, він обладнаний функцією захисту від високої температури, що гарантує стабільну роботу пристрою в будь-яких умовах.
Передавач має стандарні монтажні отвори 30,5 × 30,5 мм. Для підключення антени використовується основний інтерфейс MMCX, а для підключення кабелю - інтерфейс GH 1.25-6P. Все це робить GEPRC Rad 5.8G 2.5W VTX відмінним вибором для професіоналів FPV.

Особливості

Характеристики

Зауваження щодо використання

  1. Встановіть антену перед використанням.
  2. Захист контролю температури буде активовано, і потужність буде автоматично зменшена, якщо VTX перегріється. Будь ласка, забезпечте хорошу вентиляцію та розсіювання тепла під час використання. Якщо середовище обмежене, ви можете встановити охолоджуючий вентилятор для передачі відео.
  3. Вихід 5 В використовується лише для камери або вентилятора охолодження. Забороняється підключати роз’єм входу живлення до вихідного порту 5 В, інакше передача зображення буде пошкоджена.

Комплектація

Файлы

Фотографии

В део передавач GEPRC RAD VTX 5 8G 2 5WВ део передавач GEPRC RAD VTX 5 8G 2 5WВ део передавач GEPRC RAD VTX 5 8G 2 5WВ део передавач GEPRC RAD VTX 5 8G 2 5W sizeВ део передавач GEPRC RAD VTX 5 8G 2 5W  вагаВідео передавач GEPRC RAD VTX 5 8G 2 5W канали channels

Отзывы и обсуждения

    Еще нет сообщений. Оставьте свое сообщение первым.


Необходимо быть зарегистрированным или авторизованным пользователям чтобы оставлять сообщения.
Регистрация