Корзина (063) 02 16 220
support@flymod.net
Поддержка в Telegram telegram bot

Міні FPV квадрокоптер GEPRC CineLog 25 CineWhoop Analog 4S ELRS

Ціна:215.00Ціна в UAH:8707грн
Виберіть опцію!

Немає у наявності

Сообщить когда появится

Опис

Команда GEPRC випускає ще одну модель з лінійки CineLog- це міні дрон GEPRC CineLog 25 CineWhoop. В цілому, він буде доступний у трьох версіях: CineLog25 HD PRO, CineLog25 HD Nano, CineLog25 Analog. (Обирай версію в опціях на нашому сайті!)

Найбільш примітною особливістю CineLog25 є легка вага квадрокоптера. Він використовує найпопулярніший на цей час дизайн рами з моторами, що спрямовані вниз, тому може ефективно використовувати коефіцієнт ваги тяги пропелерів для досягнення вищої ефективності польоту. Впускний отвір пропелера є більш плавним, а шум нижчим. Перероблено структуру поглинання ударів кріплення камери та камери GP Lite, усунено "ефект желе" на відео, можна використовувати 3, 4 та 5 демпферних кілець відповідно до стану польоту, щоб отримати найкращу стабільність у вібрації та шумі.

F411-35A AIO та двигуни GEPRC GR1404 4500kv (оновлена версія) використовуються в системі польоту та системі живлення. Рекомендовані акумулятори живлення 450mah ~ 750mah.

Час польоту CineLog25 становить близько 5,5 хвилин (залежить від навичок польоту). Стабільне електронне обладнання та передові матеріали рами роблять квадрокоптер стабільним і можуть легко виконувати всі трюки фристайлу FPV. Спеціальна захисна піна EVA для амортизації рами є більш еластичною та може ефективно захистити фюзеляж в разі аварії!

CineLog25 зібрано та налагоджено командою GEPRC. Він має плавний політ і чудові характеристики. У ньому є всі атрибути, які тільки можна забажати:)

Особливості

Характеристики

Комплектація

Фотографии

М н  FPV квадрокоптер GEPRC CineLog 25 CineWhoop Analog 4S ELRSМ н  FPV квадрокоптер GEPRC CineLog 25 CineWhoop Analog 4S ELRSМ н  FPV квадрокоптер GEPRC CineLog 25 CineWhoop Analog 4S ELRSМ н  FPV квадрокоптер GEPRC CineLog 25 CineWhoop Analog 4S ELRSМ н  FPV квадрокоптер GEPRC CineLog 25 CineWhoop Analog 4S ELRS

Отзывы и обсуждения

    Еще нет сообщений. Оставьте свое сообщение первым.


Необходимо быть зарегистрированным или авторизованным пользователям чтобы оставлять сообщения.
Регистрация